Život

10. září 2015 v 14:57 | Ellis |  Úvahy, názory, o mně, myšlenky, ...
V posledních dnech jsem si na svůj blog občas vzpomněla, a to sice v souvislosti s jiným projektem, který jsem nedávno na internetu rozjela a tím, jak to mou aktivitu tady ovlivnilo. Než se ale dostanu k jádru věci, ráda bych se prokousala zpátky svým životem alespoň o pár dní či týdnů nazpět a všechno vysvětlila.
Už je to nějakou dobu, co jsem začala plánovat strávit rok v cizině. Nakonec z toho vzešel rok ve škole na okraji jednoho z mých nejoblíbenějších měst - Londýna. Jela jsem tam vlastně hned pár dní po konci školi, abych si tu na všechno zvykla a zařídila veškeré potřebnosti, než v září začnu chodit do školy.
Došlo mi, jak moc věcí je v Anglii jiných (plánuju o tom do budoucna napsat článek, takže tu teď nebudu plýtvat příkladama :)) a začala jsem i víc než předtím přemýšlet nad tím, jak moc toho vlastně nevím o životě v cizích zemích. Uvědomila jsem si, že kdyby mě teď někdo teleportoval do Bahrajnu, nemám ani tušení, jak by to tam vypadalo. A tak jsem se rozhodla vytvořit projekt, jehož cílem je sesbírat co nejvíc příběhů mladých lidí z celého světa. Není to vůbec jednoduchý, jelikož to zahrnuje vytvoření webovek a jejich správu, nalezení lidí z mnoha odlišných zemí, dokopání je k napsání příběhu, který si následně musím přečíst, opravit chyby v angličtině a zeditovat ho tak, aby se dal číst a v lepším případě byl i zajímavý. Potom následuje ještě dlouhá škála vyjednávání s majiteli originálního příběhu o tom, jak má vypadat finální verze. Je to spousta práce a hodne nového, co se musím naučit, stejně jako velká dávka vynalézavosti pokud jde o hledání příslušných lidí a komunikace s nimi. Což mimo jiné vede k tomu, že mám momentálně velké nutkání se okamžitě naučit španělsky a arabsky; dost by mi to usnadnilo komunikaci :).
Kazdopadne tim moje aktivita tady na blogu minimalne docasne konci a budu uprimna - mozna uz se k tomu sem nikdy nevratim. Uvidime. Planuju presunout blogovou aktivitu na svoje nove webovky s projektem a psat i vlastni clanky; uvidime, jestli mi to casove vyjde.
Budu moc rada, kdyz muj novy blog navstivite, pokud umite alespon trochu anglicky ;) a treba se do projektu i sami zapojite...

Ellis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi idealistický snílek?

Ano
Ne
Jen částečně
Občas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama